جدیدترین اخبار و مطالب روز دنیا

کیتارو دوباره در تهران هنرنمایی می‌کند

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

کیتارو دوباره در تهران هنرنمایی می‌کند

دسته بندی : بهترین ها تاریخ : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

روزنامه هفت صبح: بلیت فروشی کنسرت‌های ماسانوری تاکاهاشی ملقب به کیتارو در ایران به‌زودی آغاز می‌شود.
 کیتارو دوباره در تهران هنرنمایی می‌کند

علی چراغعلی (تهیه کننده این کنسرت) درباره این برنامه توضیح داد: «خوشبختانه تمام مجوزهای برگزاری این کنسرت صادر شده هست. قرار بود این کنسرت در ۴ اسفندماه درتهران برگزار شود ولی بنا به بعضی برنامه‌ریزی‌ها از سوی ما و آقای کیتارو، اردیبشت سال ۹۷ این کنسرت در تهران و چند شهر دیگر در کشور روی صحنه خواهد رفت.»

چراغعلی افزود: «پس از اجرای قبلی تقاضاهای بسیاری از شهرستان‌ها مبنی بر برگزاری این برنامه در چند شهر ایران داشتیم که همین باعث شده این بار علاوه بر تهران در چند شهر دیگر کشور نیز این کنسرت را برگزار کنیم که جزئیات آن به زودی اعلام خواهد شد.»

کیتارو مهر ۹۳ اجرایی پرطرفدار و پرمخاطب را در سالن وزارت کشور در تهران روی صحنه برد و استقبال از این کنسرت باعث تمدید چندباره آن شد.

به گزارش خبرآنلاین، کیتارو که متولد چهارم فوریه ۱۹۵۳ در شهر تویوهاشنی ژاپن هست، در ایران طرفداران زیادی دارد. او اولین‌بار با آلبوم «جاده ابریشم» سر زبان‌ها افتاد. او در سال ۸۷ میلادی، با همکاری موسیقی‌دانانی چون جان اندرسون و می‌کی هارت، آلبوم «نور روح» را عرضه کرد که حدود ۱۰میلیون کاست از آن فروخته شد و در ایران هم با استقبال زیادی روبه‌رو شد. از دیگر آلبوم‌های کیتارو که در ایران با استقبال مواجه شده می‌توان از «ماندالا» یاد کرد