جدیدترین اخبار و مطالب روز دنیا

عاقبت، فرماندار گلپایگان عذرخواهی کرد

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

عاقبت، فرماندار گلپایگان عذرخواهی کرد

دسته بندی : بهترین ها تاریخ : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

باشگاه خبرنگاران جوان: روز گذشته ویدئویی از برخورد فرماندار گلپایگان منتشر شد که کمی نامتعارف به نظر می رسید، متعاقب واکنش های مردمی به این ویدئو همان دیروز وزارت کشور خواستار رسیدگی به این رفتار شد و امروز صبح هم استاندار اصفهان، مهرعلیزاده در توئیتی عذرخواهی کرد. ساعاتی پیش اما اولین واکنش فرماندار گلپایگان خبری شد و او عذرخواهی کرد. طبق آخرین اخبار با حکم استاندار اصفهان، فرماندار خاطیِ گلپایگان برکنار شد.

 

فرماندار گلپایگان به انتشار فیلم برخوردش با یک خبرنگار واکنش نشان داد

حسین فراست فرماندار گلپایگان در خصوص برخوردش با یک خبرنگار گفت: سه بار به خبرنگار تذکر دادم از من عکس نگیرد ، گوش نکرد سرش داد کشیدم.

وی ادامه داد: درجلسه به خاطر اینکه کلاه بر سر داشتم و پالتو و شال گردن پوشیده بودم و پوشش اداری نداشتم چند بار به خبرنگار تذکر دادم که از من عکس نگیرد ،ولی او توجه نکرد و برای همین با او برخورد کردم.

حسین فراست افزود: من به همه رسانه ها و خبرنگاران احترام می گذارم و شخصیت همه برای من محترم اما بهتراست هرکسی هم خودش شخصیت خود را حفظ کند.

وی در ادامه گفت: اگر در این موضوع من مقصر باشم حتما از آن خبرنگار عذرخواهی می کنم.

یادآور می شود؛ روز گذشته در یک جلسه در گلپایگان فرماندار این شهر باخبرنگار هفته نامه نسل نو برخورد کرد و با فریاد کشیدن بر سر خبرنگار گفته بود که تو را کتک می زنم و بیرون می اندازم.

 

عذرخواهی مهرعلیزاده بابت رفتار فرماندار گلپایگان

 

امروز همچنین محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان نیز در واکنش به برخورد فرماندار گلپایگان با خبرنگار در تویت خود نوشت:« وظیفه خود می دانم بخاطر برخورد صورت گرفته از سوی فرماندار گلپایگان با یک خبرنگار پوشش بطلبم. فرماندار را احضار کردم تا موضوع بررسی و اقدام لازم صورت گیرد.»

 

 

واکنش وزارت کشور به توهین فرماندار گلپایگان

 

پیش تر مدیر کل سیاسى وزارت کشور گفته بود: موضوع رفتار فرماندار گلپایگان با یک خبرنگار را با استاندار اصفهان مطرح کردم تا جزئیات آن بررسی شود.

بهرام سرمست مدیر کل سیاسى وزارت کشور در گفت‌وگویی، درباره برخورد نامناسب فرماندار گلپایگان با یک خبرنگار اظهار کرد: بنده این موضوع را با استاندار اصفهان مطرح کردم تا جزئیات این اتفاق را مورد بررسى قرار دهد و متناسب با آنچه رخ داده تصمیم گیرى شود.

وى افزود: این برخورد فرماندار با یک خبرنگار به هیچ وجه قابل قبول نیست.

 

در ادامه ویدئوی برخورد فرماندار گلپایگان با یک خبرنگار را مشاهده می کنید.

 

 
فرماندار گلپایگان برکنار شد

محسن مهرعلیزاده، استاندار اصفهان گفت: در نشستی که امروز به منظور بررسی و تحلیل رفتار فرماندار گلپایگان با خبرنگار برگزار شد، حسین فراست از سمت فرمانداری این شهر برکنار شد.
 
وی از شهریور سال ۹۳ در این سمت منصوب شده بود.
 
محمدرضا توسلی بخش دار مرکزی گلپایگان از امروز با حکم استاندار اصفهان، سرپرست فرمانداری گلپایگان شد.

 

 

 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

عاقبت، فرماندار گلپایگان عذرخواهی کرد